CB zesilovač PNI KL60, AM-FM-SSB, 35W, 12V
|
|
Malý, kompaktní a bezpečnýRádiový zesilovač PNI KL 60 CB je malý, kompaktní a ideální zejména tehdy, když potřebujete extra podporu ve vysílání. Má rozměry pouhých 120 x 120 x 40 mm a hmotnost 441 gramů. Dodává se také s vestavěnou ochranou proti přepólování pro zvýšenou bezpečnost. |
Technické specifikaceJe napájen 12-14V, dokáže komunikovat ve frekvenčním rozsahu 26-30 MHz (pásmo AM-FM-SSB) s výkonem až 35W. Anténa použitá ve spojení s tímto zesilovačem vyžaduje vstupní SWR mezi 1,1 a 1,5 CB radiový zesilovač PNI KL 60 je vytvořen s designem chladiče, který snadno a rychle odvádí teplo. |
|
| Identifikace produktu | |
| Kód produktu | PNI-KL-60 |
| Obecná charakteristika | |
| Frekvence | 26 - 30 MHz |
| Napájecí napětí | 12-14 Vdc |
| Aktuální vstup | 4A |
| Vstup CB zesilovače | 1-5 W AM/FM |
| Vstup do SSB zesilovače | 2 - 10 W |
| Výstupní výkon | 25 - 35W |
| Vstupní SWR | 1,1 - 1,5 |
| proužky | AM-FM-SSB |
| Bezpečnost | 5A |
| velikost | 120 X 40 X 120 mm |
| Hmotnost | 400 g |
| Balení obsahuje | |
| Zesilovač | Ano |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |



















