Sada CB PNI Escort rádiostanice HP 6500 ASQ + CB PNI ML100 anténa
Malé rozměryJeho malé rozměry (pouze 110x120x25mm) umožňují umístění stanice i ve velmi úzkých prostorech, bez nutnosti uchýlení se ke skutečné instalaci, jako je tomu v případě klasického CB. |
|
|
|
Emisní výkon 4WStanice splňuje platné rumunské předpisy harmonizované s evropskými normami s maximálním povoleným výkonem 4 W. |
FM/AMStanice PNI Escort HP 6500 CB umožňuje komunikaci v pásmu FM, používaném v Rumunsku, ale také v pásmu AM při cestování mimo zemi. Kromě typu pásma stanice umožňuje také výběr frekvenčního pásma, což je nastavení nezbytné pro používání stanice v jiných evropských zemích. |
|
|
|
Dvojitý, nastavitelný a automatický digitální tlumič šumuPNI Escort HP 6500 je vylepšen digitálním automatickým systémem redukce šumu a rušení (Digital Automatic Squelch). Manuální a automatický režim dvojitého squelchu nabízí 28 a 9 úrovní nastavení spolu s funkcí RF Gain pro jemnější nastavení příjmu. |
Výkon antény PNI ML100 CBVýkon produktu úzce souvisí s technickými vlastnostmi antény za ideálních podmínek instalace a použití: SWR <= 1,0, maximální aplikovaný výkon 250 W trvale, impedance 50 Ohmů, nerezová ocel atd. |
|
|
|
Komunikační vzdálenostDalším rozhodujícím faktorem při nákupu a používání CB antény je komunikační dosah. Maximální komunikační dosah 12 km je tak dosažen za ideálních provozních podmínek: kalibrovaná anténa, otevřené pole bez překážek, stanice s maximálním zákonem povoleným výkonem 4 W a standardním příjmem. Jakákoli překážka, jako například: kopce, hory, budovy, zdi, může vést ke zkrácení této vzdálenosti. |
Délka antényDélka antény je velmi důležitým faktorem, který může ovlivnit komunikační vzdálenost. Čím delší je anténa, tím větší je dosah. Anténa PNI ML100 má délku 110 cm (včetně magnetické základny). |
|
|
|
Magnetická základnaMagnetická základna 120/PL v balení je dodávána s 4m kabelem, dostatečným pro umístění antény na kopuli, má průměr 125 mm a silný magnet, který anténě poskytuje stabilitu i při vysokých rychlostech. |
Video prezentace |
|
CB PNI ML100 antenna EN |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Kód produktu | PNI-PACK63 |
| Radiostanice – obecné vlastnosti | |
| Model | Mobilní |
| Typ vysílacího pásma | AM–FM |
| Frekvence | 26.965–27.405 MHz |
| Kanály | 40 AM/FM |
| Výkon audio reproduktoru | 1 W |
| Citlivost (20 dB SINAD) | větší než 1 µV (AM/FM) |
| Vysílací výkon | 4 W |
| Modulace | 80–90 % |
| Napájení | 12 V |
| Spotřeba | max. 2 A |
| Rozměry / hmotnost | 110 × 120 × 28 / 385 g |
| Radiostanice – speciální vlastnosti | |
| Skenování kanálů | Ano |
| RF Gain | Ano, 9 úrovní |
| Zámek klávesnice | Ano |
| Tlačítko nouzových kanálů 9/19 | Ano |
| Nastavitelný ASQ | Ano, 28 úrovní |
| SQ – squelch | Ano |
| Anténa – vlastnosti | |
| Pracovní frekvence | 26 – 28 MHz |
| Počet kanálů | 90 |
| Maximální aplikovaný výkon | 250 W |
| Minimální SWR ve středu pásma | 1,0 |
| Délka antény | 100 cm (110 cm včetně základny) |
| Pracovní vzdálenost | 10 km |
| Impedance | 50 Ohm |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Typ konektoru | PL259 |
| Průměr otvoru | 16 mm |
| Magnetická základna součástí | Ano |
| Průměr magnetické základny | 125 mm |
| Délka kabelu | 4 m |
| Obsah balení | |
| CB radiostanice | Ano |
| CB anténa | Ano |
| Magnetická základna | Ano |
| Konektor PL259 | Ano |
| Kabel RG58 | Ano, 4 m |
| Napětí | 12V |
|---|---|
| Provozní frekvence | 26-28 MHz |
| Vysílací výkon | 4 W |
| Počet kanálů | 40 |
| Bezpečnostní funkce | Nouzové kanály |
| Speciální funkce |
|
| Pásma |
|
| Typ zařízení | Pevné ( do auta/stolní) |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |











































