Sada Rádio CB TTi TCB-550 EVO + Dárková samolepka Modrá
|
|
Vždy ve vývoji Nová CB radiostanice TTi TCB-550 EVO přináší oproti předchozímu modelu několik nových funkcí a vylepšení, včetně VOX, který umožňuje mluvit do mikrofonu bez nutnosti stisknutí tlačítka PTT, NB filtru pro čistší a nerušený příjem, vícebarevného displeje a možnosti napájení 12 V nebo 24 V. |
Automatické ladění s automatickým DSS squelchemRadiostanice CB TTi TCB-550 EVO vyhovuje platným evropským normám a umožňuje komunikaci na 40 kanálech v pásmu 27 MHz využívaných pro informační provoz. Stanice umožňuje komunikovat v obou typech pásem: AM i FM. Je také vybaven rychlým voličem nouzových a mezinárodních informačních kanálů, konkrétně 9-19. . |
|
|
|
Ergonomický mikrofon se 4 pinyRádiová komunikace probíhá v simplexním systému pomocí mikrofonu a reproduktoru: - jeden mluví a ostatní poslouchají. Aktivací funkce VOX můžete komunikovat bez stisknutí tlačítka PTT. Mikrofon je plné velikosti, snadno ovladatelný a elektretového typu se 4kolíkovým konektorem. |
PřipraveniProdukt můžete použít v jakémkoli autě, protože je to jedna z nejmenších CB stanic na trhu. Robustní a s příjemným designem jej lze umístit na jakékoli místo: loketní opěrku, palubní desku, mezi sedadla, aniž by to bylo nepohodlné nebo rušivé. Novinkou tohoto modelu je duální napájení 12-24V. |
|
Video prezentace |
|
CB radio station TTi TCB 550 EVO UK |
| Technické údaje | |
| Výrobce | TT |
| Kód produktu | PNI-TCB-550EVO |
| Typ produktu | CB rozhlasová stanice |
| Obecná charakteristika | |
| Model | Pevná |
| Pásmo | AM/FM |
| kanály | 40 |
| Frekvence | 26,965 - 27,405 MHz |
| Typ mikrofonu (piny) | 4 piny |
| Výkon zvuku reproduktoru | 2W |
| Citlivost (20dB SINAD) | 0,7㎶ pro 10dB (S+N)/N v režimu AM / 0,7㎶ pro 20dB SINAD v režimu FM |
| Zkreslení zvukového signálu | méně než 8 % @ 1 kHz |
| Výkon | 4 W |
| Modulace | FM: 1,8 kHz ± 0,2 kHz, AM: 85-95 % |
| Paměť EEPROM | Ano |
| Napájení | 12 V / 24 V |
| Rozměry (Š x V x H / hmotnost) | 135 x 125 x 35 mm / 767 gr |
| Speciální vlastnosti | |
| Skenování kanálů | Ano |
| ASQ | Ano |
| Filtr hluku | NB (Noise Blanker) |
| Vícebarevná obrazovka | Ano, 3 barvy |
| VOX | Ano |
| Ruční squelch | Ano |
| TOT (Time out Timer) | Ano |
| Provozní teplota | -10 °C ~ +55 °C |
| Osvětlení obrazovky | Ano |
| Osvětlení kláves | Ano |
| Připojení zadního panelu | |
| Přídavné připojení reproduktoru | Ano |
| Bluetooth připojení dongle | Ano |
| Balení obsahuje | |
| Rozhlasová stanice | Ano |
| Mikrofon | Ano |
| Držák a šrouby pro uchycení radiostanice | Ano |
| Držák mikrofonu a šrouby | Ano |
| Napájecí kabel | Ano |
| Zástrčka do zapalovače | Ano |
| Uživatelská příručka | Ano |
PNI-SPAD-06 - Samolepicí podložka modrá, příslušenství pro mobilní zařízení
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Kód produktu | PNI-SPAD-06 |
| Výrobce | PNI |
| Hlavní vlastnosti | |
| Rozměry | 45 × 45 × 3 mm |
| Materiál | Plast |
| Barva | Modrá |
| Kompatibilní značka | Univerzální |
| Napětí | 12/24V |
|---|---|
| Provozní frekvence | 26-28 MHz |
| Vysílací výkon | 4 W |
| Počet kanálů | 40 |
| Bezpečnostní funkce | Nouzové kanály |
| Speciální funkce |
|
| Pásma |
|
| Typ zařízení | Pevné ( do auta/stolní) |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |





































